Наші традиції

У школі проходить багато заходів та свят. Сформовані свої традиції. Познайомтесь з ними.

1 ВЕРЕСНЯ

Зустріч зі школою, вчителями, друзями. На це свято приходить багато гостей. Звучать привітання, виступи учителів, батьків, гостей. Лунає перший дзвоник і починається навчальний рік.

/Files/images/Iey6jrzzyTY.jpg

ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ

Традиційний концерт - подарунок вчителям, який готують всі учні, виставка композицій "Золота осінь".

ПРОЩАВАЙ БУКВАРИК

Свято для першокласників. Це традиційне, сімейне свято, на якому першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником - Буквариком. До цього свята готуються всі: першокласники показують чому вони навчилися та представляють веселу Абетку; старшокласники вітають молодших школярів та розповідають про нових друзів - підручники Читанка, Рідна мова. Батьки пишаються своїми дітьми та фіксують це свято на фотоплівку для історії.

День туризму

17 вересня у Веселівській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів був проведений День туризму серед учнів 5 – 11 класів, а для учнів 1- 4 класів це було незабутнє свято.
Розпочалося воно урочистою лінійкою. Всі команди вишикувались на спортивному шкільному майданчику. Кожна команда здала рапорт про готовність команди до проведення змагань .Директор школи привітала усіх присутніх зі святом і побажала успіхів у змаганнях. Діти приймали активну участь у різних видах змагань:
в’язання туристичних вузлів, де найспритнішою виявилась Ященко Маргарита. Із задоволенням ставили намети –перемогла команда 11 класу. Також учні показали свою спритність у фігурному володінні велосипедом.

НОВОРІЧНИЙ КАРНАВАЛ

Це найдовгоочікуваніше та найулюбленіше свято. Для молодших школярів проводиться веселий бал-маскарад, на якому діти співають, танцюють, читають вірші, представляють свої костюми і, звичайно, отримують призи та подарунки від Діда Мороза і Снігуроньки.

А старшокласники готують святковий концерт "Всі зірки - до нас на Новий Рік!", після якого розважаються на дискотеці.

А на наступний день - настають зимові канікули.

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Це традиційне свято завжди проходить урочисто і водночас душевно. Лунає величний Гімн України, вноситься Державний Прапор України і звучать теплі і добрі слова привітань гостей, вчителів, батьків. На цьому святі кращі учні нагороджуються Грамотами, Дипломами за участь в олімпіадах, в роботі МАН, в шкільному житті.

ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР

Промайнув навчальний рік, наче комета на небосхилі, закінчилися випускні іспити і ось він - довгоочікуваний випускний вечір. Атестати вручені, випускників вітають почесні гості, директор школи, учителі, батьки. Потім розпочинається остання шкільна дискотека, після якої випускники ідуть зустрічати світанок свого нового дорослого життя.

ОСІННІЙ ЯРМАРОК

Це свято стало традиційним у нашій школі. Воно проходить дуже урочисто і весело. Розпочинається воно святковим концертом. Діти показують театралізовані сценки. На ярмарок приходять не лише батьки, а й інші жителі села. Вони чекають з нетерпінням цього свята також.

Кiлькiсть переглядiв: 183