До війни школи в селі не було, бо село було засновано лише у 1922 році і налічувало три будинки. З 1 вересня 1945 р. відкрилась школа. Вона знаходилася у простій селянській хаті-мазанці під солом'яною стріхою. Всі діти навчалися в одному класі, грамоті їх учив Яків Трохимович (прізвища ніхто не пам'ятає). У 1949 р.

школу було перенесено у колишній будинок пана Широкорада. Першим директором цієї школи був Коритний Сергій Арсенович, а вчителями – Ніна Антонівна та Ніна Іванівна. Діти навчалися у класах-комплектах. В цьому приміщенні школа була аж до 1962 року.

У 1962 році в селі відкрилася нова школа, приміщення для якої збудував радгосп “Червоний жовтень”. Це була початкова школа, директором був Жувак Валентин Трохимович, вчителями – Слабунова Лідія Григорівна та Гончарук Галина Свиридонівна. А в 1975 році відкрилась школа, збудована за типовим проектом, яка налічує 11 класних кімнат, актовий зал, майстерню, їдальню та великий спортивний зал. Спочатку це була восьмирічна школа, директором якої був Бредун Валентин Васильович. Із 1986 року школа стала середньою і очолювала педагогічний колектив до 2002 року Келюх Валентина Максимівна, а потім з 2002 року – Мазур Людмила Михайлівна.

Із 18 вересня 2008 року директором школи призначено Пономарьову Любов Вікторівну.

Джерело фінансування – державне

Кiлькiсть переглядiв: 154